Isonem


Boya ve Yalıtım Teknolojilerinde Bir Dünya Markası.

2004 yılında İzmir'de kurulan Isonem; Başarılı ar-ge çalışmaları ve ürettiği inovatif ürünlerle kalitesini tüm dünyaya ispatlamıştır. Yalıtım konusunda üstün tecrübeye sahip olan firma geliştirdiği ısı, su, ses ve yangın yalıtım boyaları ile ön plana çıkmaktadır.

Bugün ürünlerini ihraç ettiğimiz ülke sayısı 100'ü aşmıştır. Ürünlerimiz yurtdışında birçok devlet kurumunda, askeri tesislerde, metro ağlarında, asfalt ve toprak yollarda kullanılmaktadır.

Üretim Tesislerimiz:

10.000m2 alan içerisinde, Son teknoloji üretim cihazları ile Isonem üretimini gerçekleştirmektedir.

Isonem Fabrika
Fabrika
Isonem Fabrika
Isonem Üretim
Isonem Üretim
Isonem Üretim

Ar-ge Faaliyetleri / Labaratuvar Çalışmaları

Alanında uzman, mühendis ve labaratuvar personeli ile, yapılan Isonem Arge çalışmalarımız.

 

Isonem Ar-Ge
Isonem Ar-Ge
Isonem Ar-Ge
Isonem Ar-Ge
Isonem Ar-Ge
Isonem Ar-Ge

Referanslar

Türkiye'de ve yurtdışında bir çok önemli yapıda Isonem ürünleri kullanılmıştır.

 

Isonem Thermal Paint Uygulaması
Isonem Thermal Paint Uygulaması
Isonem Thermal Paint Uygulaması
Isonem 1
Isonem MS 82 Uygulaması
Isonem MS 82 Uygulaması

Ürünlerimiz

 

Ürünlerimiz 4 ana başlık altında toplanmıştır. Bunlar: Su Yalıtım Ürünleri, Zemin Kaplamaları, Özel Boyalar ve Endüstriyel Ürünler şeklindedir.

Su yalıtım ürünlerinde Isonem Ms Polymer, Isonem MS Polia ve Isonem SB Süper Bileşen içerdiği özel minarel ve dolgu bileşenler sayesinde güçlü aderans ve mükemmel su direnci özellikleri sayesinde ön plana çıkmaktadır.

Zemin kaplamalarında ise Isonem Liquid Glass fayans veya seramik, mermer, granit kaplı yüzeylere yapışması ve balkon, teras, banyo, mutfak gibi yaşam alanlarımızda kullanabilmemiz nedeniyle büyük rağbet görmektedir. Bu tür yüzeylerde izolasyon sorunlarına birebir çözüm sağlar. Asfalt ve Beton zeminlerde kullanılan, asfalt yüzeyini sertleştiren, asfaltın aşınma direncini üç kat artıran Isonem Asphalt Paint bir çok ülke tarafından tercih edilmektedir.

Özel boyalar kategorimizde yer alan mantolamaya son mottosuyla yolan çıkan Isonem Thermal Paint, Ses izolasyonu sağlamak amacıyla üretilen Isonem Anti-Sound Paint, nem ve rutubet sorunları için MS 82, yangın izolasyonu sağlamak için Isonem Anti-Fire Paint ürünleri tam anlamıyla marka değerimizi zirveye taşımış, yurtiçinde ve yurtdışında büyük ses getirmiştir.

Endüstriyel ürünlerde Anti Molotof ve Soil Water Trap çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Anti Molotof yangın başlangıçlarında, hızlı ve günvenli bir şekilde yangını söndürmek amacıyla üretilmiştir. Atılabilir tip olması ve 850 gr ağırlık gibi özellikleri nedeniyle tercih edilmektedir. Yangına atıldığında kırılarak yüksek miktarda karbondioksit gazı salgılar, yangının oksijen ile temasını keserek sönmesini sağlar. Isonem Soil Water Trap su tutucu polimerdir. İçerdiği özel bileşenler sayesinde suyu bünyesinde tutarak 1gr'da 600 kat su tutma kapasitesine sahiptir.

Isonem Ünvan Değişikliği

Firmamız 5 Ocak 2018 tarihinde A.Ş. (Anonim Şirketi) olmuştur. Ticari ünvanımız Isonem Boya ve Yalıtım Teknolojileri Inş. San. Tic. A.Ş. şeklindedir. Fabrikamız İzmir Menderes'te bulunan ITOB Organize Sanayi bölgesinde yer almaktadır. İletişim telefon numaramız +90 232 799 04 95 ve Teknik destek hattımız +90 232 700 00 01 numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Arapça dillerinde destek verebilmekteyiz. Ayrıca bölge müdürlüklerimiz ve iletişim adreslerini websitemizin iletişim bölümünden bulabilir. Bayiler ve satış noktaları hakkında destek alabilirsiniz.